Syfilis přenos z kontaminovaného předmětu

autor: Anonymní dotaz 14.11.2016 18:59

Dobrý den, na penisu se mi udělal vřed asi 3 cm2 poté, co jsem navštívil erotický salon. Nedošlo k žádnému pohlavnímu styku, ani orálnímu sexu, jen mi na penis byly použity různé sexuální pomůcky. Byl jsem ujištěn, že jsou čisté, vydesinfikované. Nyní jsem se dozvěděl, že syfilis lze přenést výjimečně i kontaminací předmětů. Dlouho jsem čekal, než jsem se dostal k lékaři, v nemocnici na mne byli velmi protivní, neochotní, takže aby mne laskavě začali brát vážně, řekl jsem, že jsem měl náhodný nechráněný styk, lépe to přehnat, než podcenit, ve zdravotnictví jsou opravdu velmi neochotní. Uznávám, nikdy bych nešel s prostitutkou, nikdy bych s nikým nespal bez kondomu, neměl jsem lézt ani do erotického salonu, ale vlezl jsem tam. Lékař řekl, že podle toho, co vidí to je syfilis nebo začínající nádor - fakt jedno lepší než druhé. Opravdu jsem mohl syfilis? Mám se obávat? Opravdu jsem ho takto mohl chytit? Kontrolu mám za 3 neděle po odběrech, ale nemám nervy čekat, chci vědět, co mohu očekávat.


Adresář

Diskuze na téma Pohlavně přenosné nemoci

Píšeme jinde
  • Recept na cibulačku s vínem krok za krokem

    Recept na cibulačku s vínem krok za krokem

    Recept na výbornou polévku, která v těchto mrazech zaručeně zahřeje. Základem je cibule, bílé víno a k podávání nesmí chybět bílá opečená bagetka a sýr. Uvaříme si ji krok za krokem.

  • Vaříme luštěniny

    Vaříme luštěniny

    Hrách, fazole, čočka, cizrna, ale také sója, vigna (naklíčené fazole mungo) či arašídy - to jsou luštěniny, zralá semena luskovin. Luštěniny tvoří základní součást zdravého jídelníčku. Dnes vám dáme tipy k jejich správné přípravě.Zdravě.cz na Facebooku